اتاق فرار نوان


اتاق فرار نوان، دومین اتاق فرار از مجموعه هکس اسکیپ ( Hex Escape ) در ژانر ترسناک، روحی، جنی و در منطقه گوهردشت شهر کرج واقع شده است.

اتاق فرار نوان

اتاق فرار نوان

اتاق فرار نوان، دومین اتاق فرار از مجموعه هکس اسکیپ ( Hex Escape ) در ژانر ترسناک، روحی، جنی و در منطقه گوهردشت شهر کرج واقع شده است.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 8
مبلغ بازی : 130,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 1.3/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 90 دقیقه
درجه سختی بازی : 7 از 10

رزرو اتاق فرار نوان

اتاق فرار نوان یکی از اتاق فرار های مجموعه هکس اسکیپ در منطقه گوهردشت شهر کرج واقع شده است .
ژانر اتاق فرار نوان، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار نوان، 90 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 8 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 90 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار نوان، برای هر نفر در کمترین حالت، 130,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار نوان به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار نوان از این قرار است که ...
نوان به ارزش یک درد به واقعیت یک ترس نوان جایی برایی پناهگاه و اقامت یک شب برایی کسانی که هیچ راهی برای گذراندن یک شب نداشتن پناهگاهی برای کودکان نوجوان و بزرگسالان پناهگاهی که بر التیام بخشیدن به یک درد بود اما بعد از مدت ها پس از ورود یک شخص به اسم ‌...... هم چی شروع به تغییر کرد دیگه نوان که برای آرامش درد ها بود صدایی آرامشی ازش نمیومد و جایی پر از جیغ و داد و صدایی وحشتناک رسیده بود از مدت دیگ هیچ کسی به سمت نوان نمیرفت صدایی جیغ وداد تموم شد اما یک صدایی جدید شروع شد صدایی خنده دیوانه کننده یک مرد که به زاهر همون.....بود ولی چرا برای چی

رزرو اتاق فرار نوان
جهت رزرو اتاق فرار نوان و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار نوان میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار نوان راهنمایی کنند.