اتاق فرار ورونیکا


اتاق فرار ورونیکا یکی از اتاق فرار های مجموعه وی اوت ( Way Out ) در شهر کرج، در ژانر ترسناک است

اتاق فرار ورونیکا

اتاق فرار ورونیکا

اتاق فرار ورونیکا یکی از اتاق فرار های مجموعه وی اوت ( Way Out ) در شهر کرج، در ژانر ترسناک است

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 6
مبلغ بازی : 100,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : /5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 70 دقیقه
درجه سختی بازی : 50 از 10

رزرو اتاق فرار ورونیکا

اتاق فرار ورونیکا یکی از اتاق فرار های مجموعه وی اوت در منطقه فردیس شهر کرج واقع شده است .
ژانر اتاق فرار ورونیکا، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار ورونیکا، 70 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 6 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 70 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار ورونیکا، برای هر نفر در کمترین حالت، 100,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار ورونیکا به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار ورونیکا از این قرار است که ...
اتاق فرار ورونیکا در مورد دختری است که اقدام به احضار روح میکنه و پلیس برای تحقیق وارد عمل میشه.
پانزده ژوئن سال 1991 افسر تحقیقاتی بازرس خوزه به یک مورد اورژانسی اعزام شد. در آپارتمانی درخیابان جرایدو اسپانیا شماره هشت بنابر گفته خانواده، دختر بزرگتر, ورونیکا بعد از استفاده از تخته اوجو و جلسه احضار ارواح، در آپارتمان رخ داد های ماوراطبیعی شکل گرفته که خانواده ورونیکا مجبور به ترک آپارتمان شدن. دو افسر تحقیقاتی در این زمینه قربانیه روح ورونیکا در آپارتمان شدن. الباقی افسران دچار سرگیجه و تبدیل به آدم ناپایداری شدن. ماه بعد افسر خوزه درخواست انتقالی از آن محل را داد. گزارش نهایی خود را بیان کرد که شواهد غیر قابل توضیح فرایند ماوراطبیعی رخ داد. او اولین مقام پلیس اسپانیا بود که شاهد حضور شیاطین و روح ورونیکا در آپارتمان بود در آخر بازرس خوزه پس از انتقالی به طور عجیبی کشته شد.
حالا شماها گروهی ازشکارچیان ارواح هستین که وارد آپارتمان شدین. شما فقط ۷۰ دقیقه فرصت دارین که دلیل استفاده ورونیکا از تخته اوجو رابفهمید و از اونجا جان سالم به درد ببرین.

رزرو اتاق فرار ورونیکا
جهت رزرو اتاق فرار ورونیکا و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار ورونیکا میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار ورونیکا راهنمایی کنند.