اتاق فرار مجمع دیوانگان


اتاق فرار مجمع دیوانگان اولین ساخته مجموعه باکس اسکیپ روم در منطقه جهانشهر از شهر کرج و در ژانر ترسناک است.

اتاق فرار مجمع دیوانگان

اتاق فرار مجمع دیوانگان

اتاق فرار مجمع دیوانگان اولین ساخته مجموعه باکس اسکیپ روم در منطقه جهانشهر از شهر کرج و در ژانر ترسناک است.

ژانر اتاق فرار : ترسناک و دلهره
تعداد نفرات : از 4 تا 12
مبلغ بازی : 70,000 تومان (برای هر نفر)
امتیاز : 3.3/5
محدودیت سنی این بازی : 16+
مدت زمان بازی : 90 دقیقه
درجه سختی بازی : 8 از 10

رزرو اتاق فرار مجمع دیوانگان

اتاق فرار مجمع دیوانگان یکی از اتاق فرار های مجموعه باکس اسکیپ روم در منطقه جهانشهر شهر کرج واقع شده است .
ژانر اتاق فرار مجمع دیوانگان، ترسناک و دلهره است همچنین مدت زمان بازی اتاق فرار مجمع دیوانگان، 90 دقیقه میباشد.
شما میتوانید با گروه خودتان که باید متشکل از 4 تا 12 نفر و حداقل 16 سال سن باشند، در مدت زمان 90 دقیقه، با حل معما ها و گذر از چالش ها و ترس های بازی، از فضای بازی خارج شوید.
هزینه اتاق فرار مجمع دیوانگان، برای هر نفر در کمترین حالت، 70,000 تومان است و در برخی از سانس ها و روز های هفته میتواند قیمت بالاتری داشته باشد که قیمت همه سانس های اتاق فرار مجمع دیوانگان به تفکیک روز های هفته، در ادامه مشخص هست و میتوانید آن ها را مشاهده کنید .

اتاق فرار اتاق فرار مجمع دیوانگان از این قرار است که ...
در سال ۱۹۹۳ تیمارستانی مبنی بر معالجه ی بیماران مجرم روانی توسط دکتر جک راجرز در خارج از شهر ریولیت نوادا  احداث شد که بلافاصله بعد از ۳ سال بخاطر کشته شدن بسیاری از بیماران روانی به دلیل استفاده از شیوه های معالجه ابداعی توسط دکتر توماس لوید ، برای همیشه توسط FBI مهر و موم و پلمپ شد...
تیم های تحقیقاتی زیادی ازجمله تیم FBI ، تیم تحقیقاتی پزشکی دانشگاه نوادا برای جمع اوری اطلاعات در مورد اتفاقات افتاده در تیمارستان DC mind و امار مرگ مجرمانی که زیر ازمایش های ابداعی دکتر لوید کشته شده بودن به محل اعزام شدن ، اما فقط فرمانده تیم FBI به طرز معجزه آسایی از تیمارستان زنده برگشت و به سرعت به بخش مراقبت های ویژه انتقال داده شد !
طبق گفته های بی محتوا و از هم گسیخته ی فرمانده سالووی تنها فرد زنده ی تیمارستان دکتر جک راجرز موسس تیمارستانه . همچنین در اخرین اظهاراتش  گفته نیروی غیر طبیعی ای داخل تیمارستان حاکمه که قابل رویت نیست !!!
فرمانده سالووی در دومین شب بعد از خارج شدن از تیمارستان از پنجره ی اتاق مراقبت های ویژه پایین پرید و خودکشی کرد !!! در حالی که روی دیوار با خون نوشته شده بود :
(اونا همه جا هستن ! حتی اینجا...!)

رزرو اتاق فرار مجمع دیوانگان
جهت رزرو اتاق فرار مجمع دیوانگان و یا اطلاع از سانس های موجود اتاق فرار مجمع دیوانگان میتوانید همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 23:30 با شماره 09904139020 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان شما را در خصوص اتاق فرار مجمع دیوانگان راهنمایی کنند.